Svjetska prvenstva
   
Zvonko Jelačić 1. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Pierrelatte (FRA) 2017.
Zvonko Jelačić 1. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Bridgetown (BAR) 2009.
Marko Matić 2. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Sdot Yam (ISR) 2013.
Ante Kovačević 2. na Svjetskom prvenstvu klase Marblehead, Fleetwood (GBR) 2006.
Zvonko Jelačić 3. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Foster City (USA) 2015.
Ante Kovačević 3. na Svjetskom prvenstvu klase Marblehead, Reeuwijk (NED) 2014.
Mario Škrlj 3. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Bridgetown (BAR) 2009.
Zvonko Jelačić 3. na Svjetskom prvenstvu klase Marblehead, Fleetwood (GBR) 2006.
Mario Škrlj 4. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Sdot Yam (ISR) 2013.
Zvonko Jelačić 5. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Sdot Yam (ISR) 2013.
Marko Matić 5. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Bridgetown (BAR) 2009.
Ante Kovačević 5. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Vancouver (CAN) 2003.
Ante Kovačević 5. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Ramla Bay (MLT) 1999.
Mario Škrlj 6. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Foster City (USA) 2015.
Zvonko Jelačić 6. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Marseille (FRA) 2007.
Ante Kovačević 7. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Sdot Yam (ISR) 2013.
Zvonko Jelačić 7. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, West Kirby (GBR) 2011.
Mirko Ukas 8. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Sdot Yam (ISR) 2013.
Ante Kovačević 8. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Bridgetown (BAR) 2009.
Zvonko Jelačić 8. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Moolalooba (AUS) 2005.
Marko Matić 9. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Foster City (USA) 2015.
Robert Matulja 9. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Sdot Yam (ISR) 2013.
Ante Kovačević 9. na Svjetskom prvenstvu klase One Metre, Moolalooba (AUS) 2005.
Ante Kovačević 10. na Svjetskom prvenstvu klase Marblehead, Limone sul Garda (ITA) 2016.
   

 

 

Europska prvenstva 
   
Zvonko Jelačić 1. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Rogoznica (CRO) 2018.
Marko Matić 1. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Pierrelatte (FRA) 2010.
Ante Kovačević 2. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Rogoznica (CRO) 2018.
Zvonko Jelačić 2. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Cres (CRO) 2012.
Ante Kovačević 2. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Dubrovnik (CRO) 2008.
Zvonko Jelačič 3. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Pierrelatte (FRA) 2010.
Marko Matić 3. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Dubrovnik (CRO) 2008.
Zvonko Jelačić 4. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Campione (ITA) 2014.
Marko Matić 4. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Cres (CRO) 2012.
Ante Kovačević 4. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Leixoes (POR) 1998.
Marko Matić 5. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Rogoznica (CRO) 2018.
Boris Bakotić 6. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Rogoznica (CRO) 2018.
Zvonko Jelačić 6. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Vitria-Gasteiz (ESP) 2016.
Mario Škrlj 6. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Campione (ITA) 2014.
Robert Matulja 6. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Cres (CRO) 2012.
Ante Kovačević 6. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Pierrelatte (FRA) 2010.
Mirko Ukas 7. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Vitria-Gasteiz (ESP) 2016.
Mario Škrlj 7. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Cres (CRO) 2012.
Robert Matulja 8. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Rogoznica (CRO) 2018.
Ante Kovačević 8. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Campione (ITA) 2014.
Ante Kovačević 8. na Europskom prvenstvu klase One Metre, St. Cyr (FRA) 2000.
Zvonko Jelačić 8. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Dubrovnik (CRO) 2008.
Mario Škrlj 9. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Dubrovnik (CRO) 2008.
Mirko Ukas 10. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Pierrelatte (FRA) 2010.
Ante Kovačević 10. na Europskom prvenstvu klase One Metre, Arcos dela Frontera (ESP) 2004.
   

 

 

Prvenstva Hrvatske - One Metre
 
Rogoznica, 19 - 21. 01. 2018.
Natjecatelja: 42
Klubova: 23
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Robert Matulja, JK Opatija
3. Mirko Ukas, JK Zenta
 
Rogoznica, 20 - 22. 01. 2017.
Natjecatelja: 38
Klubova: 18
1. Robert Matulja, JK Opatija
2. Mario Škrlj, JK Trogir
3. Ante Kovačević, JK Zenta
 
Rogoznica, 22 - 24. 01. 2016.
Natjecatelja: 32
Klubova: 16
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Mario Škrlj, JK Trogir
 
Opatija, 18 - 19. 04. 2015.
Natjecatelja: 11
Klubova: 6
1. Robert Matulja, JK Opatija
2. Zvonko Jelačić, JK Zenta
3. Boris Bakotić, JK Zenta
 
Rijeka, 21 - 23. 03. 2014.
Natjecatelja: 16
Klubova: 7
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Mario Škrlj, JK Trogir
3. Ante Kovačević, JK Zenta
 
Opatija, 20 - 22. 09. 2013.
Natjecatelja: 8
Klubova: 5
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Jasmin Jaklin, JK Opatija
 
Rogoznica, 13 - 15. 01. 2012.
Natjecatelja: 21
Klubova: 8
1. Marko Matić, JK Trogir
2. Zvonko Jelačić, JK Zenta
3. Mirko Ukas, JK Zenta
 
Split, 09 - 10. 04. 2011.
Natjecatelja: 14
Klubova: 5
1. Robert Matulja, JK Opatija
2. Zvonko Jelačić, JK Zenta
3. Marko Matić, JK trogir
 
Split, 15 - 16. 05. 2010.
Natjecatelja: 19
Klubova: 10
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Marko Matić, JK Trogir
3. Ante Kovačević, JK Zenta
 
Rijeka, 21 - 22. 03. 2009.
Natjecatelja: 22
Klubova: 8
1. Mario Škrlj, JK Trogir
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Zvonko Jelačić, JK Zenta
 
Trogir, 12 - 13. 04. 2008.
Natjecatelja: 24
Klubova: 9
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Robert Grubiša, MK Rijeka
 
Biograd, 12 - 13. 05. 2007.
Natjecatelja: 23
Klubova: 7
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Zvonko Jelačić, JK Zenta
3. Robert Grubiša, MK Rijeka
 
Dubrovnik, 17 - 19. 11. 2006.
Natjecatelja: 27
Klubbova: 9
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Mirko Ukas, JK Zenta
 
Šibenik, 10 - 11. 12. 2005.
Natjecatelja: 24
Klubova: 8
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Zvonko Jelačić, JK Zenta
3. Luka Colnago, JK Adria
 
Zagreb, 05 - 06. 06. 2004.
Natjecatelja: 13
Klubova: 6
1. Zvonko Jelačić, JK Zenta
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Robert Grubiša, MK Rijeka
 
Fužine, 27 - 28. 09. 2003.
Natjecatelja: 10
Klubova: 4
1. Ante Kovačević, JK zenta
2. Zvonko Jelačić, JK Zenta
3. Robert Grubiša, MK Rijeka
 
Zadar, 06 - 07. 04. 2002.
Natjecatelja: 10
Klubova: 4
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Luka Colnago, JK Labud
3. Vjeko Orlandini, JK Zenta
 
Omišalj, 05 - 06. 05. 2001.
Natjecatelja: 14
Klubova: 5
1. Ante Kovačevič, JK Zenta
2. Nikola Španjić, JK Pesja
3. Sven Forense, JK Zenta
 
Split, 10 - 11. 06. 2000.
Natjecatelja: 9
Klubova: 3
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Robert Grubiša, MK Rijeka
3. Luka Colnago, JK Adria
 
Omišalj, 18. 12. 1999.
Natjecatelja: 8
Klubova: 4
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Robert Grubiša, MK Rijeka
3. Darko Hajdinjak, SCOR
 
Split, 05. 12. 1998
Natjecatelja: 5
Klubova: 3
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Luka Colnago, JK Adria
3. Željko Vranković, JK 3. maj
 
Omišalj, 26. 10. 1996.
Natjecatelja: 5
Klubova: 2
1. Jozo Jakelić, JK Mornar
2. Vjeko Orlandini, JK Zenta
3. Mate Arapov, JK Mornar
 
Split, 04. 11. 1995.
Natjecatelja: 5
Klubova: 2
1. Jozo Jakelić, JK Mornar
2. Vjeko Orlandini, JK Zenta
3. Zlatko Jakelić, JK Mornar
 
Omišalj, 26. 08. 1994.
Natjecatelja: 3
Klubova: 1
1. Jozo Jakelić, JK Mornar
2. Zlatko Jakelić, JK Mornar
3. Mario Smoljanović, JK Mornar
 
Split, 27. 08. 1993.
Natjecatelja: 3
Klubova: 2
1. Jozo Jakelić, JK Mornar
2. Vjeko Orlandini, JK Zenta
3. Srđan Predragović, JK Mornar
 

 

 

Prvenstva Hrvatske - One Metre - Osvajači medalja
           
    Zlato Srebro Bronca Ukupno
1 Ante Kovačević 9 6 3 18
2 Zvonko Jelačić 7 6 1 14
3 Jozo Jakelić 4 0 0 4
4 Robert Matulja 3 1 0 4
5 Mario Škrlj 1 2 1 4
6 Marko Matić 1 1 1 3
7 Vjeko Orlandini 0 3 1 4
8 Robert Grubiša 0 2 4 6
9 Luka Colnago 0 2 2 4
10 Zlatko Jakelić 0 1 1 2
11 Nikola Španjić 0 1 0 1
12 Mirko Ukas 0 0 3 3
13 Mate Arapov 0 0 1 1
13 Boris Bakotić 0 0 1 1
13 Darko Hajdinjak 0 0 1 1
13 Sven Forense 0 0 1 1
13 Jasmin Jaklin 0 0 1 1
13 Srđan Predragović 0 0 1 1
13 Mario Smoljanović 0 0 1 1
13 Željko Vranković 0 0 1 1
           

 

 

IOM Regate u Hrvatskoj
           
    1. 2. 3. Ukupno
1 Zvonko Jelačić 36 26 8 70
2 Ante Kovačević 34 19 11 64
3 Marko Matić 10 11 9 30
4 Mario Škrlj 8 7 4 19
5 Robert Matulja 7 6 8 21
6 Jozo Jakelić 4 0 0 4
7 Robert Grubiša 3 11 20 34
8 Mirko Ukas 3 6 15 24
9 Nikola Španjić 1 3 1 5
10 Tonči Stipanović 1 1 0 2
11 Drago Bogdanović 1 0 0 1
12 Luka Colnago 0 5 7 12
13 Vjeko Orlandini 0 4 5 9
14 Željko Vranković 0 2 5 7
15 Vedran Vesanović 0 2 3 5
16 Boris Bakotić 0 1 5 6
17 Zlatko Jakelić 0 1 1 2
17 Ivo Petričević 0 1 1 2
19 Zoran Grubiša 0 1 0 1
19 Fran Šimac 0 1 0 1
21 Jasmin Jaklin 0 0 2 2
22 Mate Arapov 0 0 1 1
22 Igor Božičević 0 0 1 1
22 Davor Dužević 0 0 1 1
22 Srđan Predragović 0 0 1 1
22 Mario Smoljanović 0 0 1 1
           

 

 

Prvenstva Hrvatske - Marblehead
 
Šibenik, 24. 10. 1999.
Natjecatelja: 6
Klubova: 5
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Vedran Klišmanić, JK Zenta
3. Zlatko Jakelić, JK Mornar
 
Omišalj, 13. 09. 1998.
Natjecatelja: 11
Klubova: 4
1. Vedran Klišmanić, JK Zenta
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Robert Grubiša, JK 3. maj
 
Split, 08. 11. 1997.
Natjecatelja: 11
Klubova: 4
1. Ante Kovačević, JK Zenta
2. Vedran Klišmanić, JK Zenta
3. Jozo Jakelić, JK Mornar
 
Omišalj, 27. 10. 1996.
Natjecatelja: 15
Klubova: 5
1. Vedran Klišmanić, JK Zenta
2. Robert Grubiša, JK 3. maj
3. Ante Kovačević, JK Zenta
 
Split, 27. 08. 1995.
Natjecatelja: 14
Klubova: 4
1. Jozo Jakelić, JK Mornar
2. Mate Arapov, JK Mornar
3. Željko Vranković, JK 3. maj
 
Split, 27. 08. 1995.
Natjecatelja: 10
Klubova: 4
1. Jozo Jakelić, JK Mornar
2. Ante Kovačević, JK Zenta
3. Robert Grubiša, JK 3. maj
 
Split, 28. 08. 1993.
Natjecatelja: 10
Klubova: 5
1. Robert Grubiša, JK 3. maj
2. Vjeko Orlandini, JK Zenta
3. Zoran Grubiša, JK 3. maj
 

 

 

Prvenstva Hrvatske - Marblehead - Osvajači medalja
           
    Zlato Srebro Bronca Ukupno
1 Ante Kovačević 2 2 1 5
2 Vedran Klišmanić 2 2 0 4
3 Jozo Jakelić 2 0 1 3
4 Robert Grubiša 1 1 2 4
5 Mate Arapov 0 1 0 1
5 Vjeko Orlandini 0 1 0 1
7 Zoran Grubiša 0 0 1 1
7 Zlatko Jakelić 0 0 1 1
7 Željko Vranković 0 0 1 1
           

 

 

Marblehead regate u Hrvatskoj
           
    1. 2. 3. Ukupno
1 Vedran Klišmanić 6 2 2 10
2 Ante Kovačević 5 3 2 10
3 Jozo Jakelić 3 3 3 9
4 Mate Arapov 2 2 1 5
5 Robert Grubiša 1 2 5 8
6 Zoran Grubiša 1 0 1 2
7 Željko Vranković 0 2 2 4
8 Vjeko Orlandini 0 2 1 3
9 Zlatko Jakelić 0 0 2 2
10 Elvis Vičević 0 0 1 1